Rotoped TUNTURI F40 Bike Competence

Dostupnost: (po celé ČR 1-3 dny)

Cena: 14 990 Kč

  • Doprava po celé ČR zdarma
  • Záruční servis u Vás doma

Detailní popis:

Rotoped TUNTURI F40 Bike Competence z nové řady nabízí zákazníkům kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu za solidní cenu. Rámová konstrukce zaručí pohodlný a správný posed jak pro drobnější, tak i vyšší postavy s tím, že má nastavitelný sklon řidítek i horizontální i vertikální nastavení sedla. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný kondiční trénink. Šlapání na něm je právě díky magnetickému brzdnému systému a kvalitní mechanice naprosto tiché. Stroj je určen pro domácí využití, setrvačník o hmotností 9 kg, který zaručuje plynulý chod rotopedu. Odpor je řízený elektronicky ve 32 stupních od nuly až do maxima. Masivní rám nabízí nosnost 135 kg. Stroj je vybaven transportními kolečky pro snazší manipulaci a vyrovnávači nerovnosti.

TUNTURI F40 Bike Competence je vybaven přehledným počítačem s jednoduchým ovládáním. Počítač má 5,5 LCD displej a je napájen externím adaptérem 9V. Měří čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, frekvenci otáček a srdeční tep prostřednictvím dlaňových snímačů na řidítkách, případně přes hrudní pás s frekvencí 5-5,4 kHz (pás není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit). Dále má držák na tablet, či chytrý telefon.

Programová nabídka: 20 variant celkem - 12 přednastavených (4 Beginner, 4 Advance, 4 Sporty), 4 HRC programy
režimy: manual, recovery, body fat

Počítačové konzole nabízí možnost připojení i ke známým aplikacím jako jsou iConsole+, Kinomap, Tunturi Routes.

 

 

  • Hmotnost: 37 kg
  • Rozměry stroje - délka: 99 cm
  • Rozměry stroje - šířka: 59 cm
  • Rozměry stroje - výška: 157 cm
  • Rozměry balení: 119x 28 x 68 cm
  • Způsob použití dle DIN EN: * DIN EN 957-1, -9, HC pro domácí prostředí
  • Záruční doba: 3 roky záruka + 10 let na rám, značkový servis u zákazníka
baner2

Doporučujeme

Rotoped HOUSEFIT TIRO 100 iTrain

Rotoped magnetický, s programy kvalitní šlapací střed na čtyřhran s ložisky setrvačník 9 kg, barevný LCD displej bluetooth, komunikace s aplikacemi nosnost 150 kg, záruka 3+5 let, servis doma Více info

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec